Suport për blerje !
Ofertë!

HHAST12171 – Koke kriketi 1/2?? 17 mm

Çmimi origjinal qe: 230 L.Çmimi i tanishëm është: 180 L.

-22%

Koke kriketi 1/2?? 17 mm

HHAST12171 - Koke kriketi 1/2?? 17 mm 230 L Çmimi origjinal qe: 230 L.180 LÇmimi i tanishëm është: 180 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHAST12171 – Koke kriketi 1/2?? 17 mm”