Set me 25 disqe preres abraziv 115 mm

Set me 25 disqe preres abraziv 115 mm

1,450 L

Set me 25 disqe preres abraziv 115 mm


Kodi: MCD1211525

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 25 disqe preres abraziv 115 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *