Set me 14 Pipo

Set me 14 Pipo

1,350 L

Marka:INGCO

Set me 14 Pipo-E 5, 1/4?: E4-5-6-7-8 , 3/8?: E10-11-12-14-16 , 1/2″: E18-20-22-24

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 14 Pipo”