Suport për blerje !
Ofertë!

Punto SDS-Plus 8 x 160 mm

Çmimi origjinal qe: 540 L.Çmimi i tanishëm është: 490 L.

-9%

Punto SDS-Plus 8 x 160 mm

Punto SDS-Plus 8 x 160 mm 540 L Çmimi origjinal qe: 540 L.490 LÇmimi i tanishëm është: 490 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus 8 x 160 mm”