Suport për blerje !
Ofertë!

Punto Druri e sheshte 30 x 150 mm

Çmimi origjinal qe: 760 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-22%

Punto Druri e sheshte 30 x 150 mm

Punto Druri e sheshte 30 x 150 mm 760 L Çmimi origjinal qe: 760 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Druri e sheshte 30 x 150 mm”