Prerese pllakash
Vlerësuar me 0 nga 5

Prerese pllakash

29,900 L

Marka:INGCO

Prerese pllakash 800 W, disku 200 x 25.4 mm


Kodi: PTC8001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese pllakash”