Suport për blerje !
Ofertë!

Prerese pllakash 152 cm

Çmimi origjinal qe: 58,290 L.Çmimi i tanishëm është: 43,500 L.

-25%

Prerese pllakash 152 cm

Prerese pllakash 152 cm 58,290 L Çmimi origjinal qe: 58,290 L.43,500 LÇmimi i tanishëm është: 43,500 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prerese pllakash 152 cm