Suport për blerje !
Ofertë!

Prerese pllakash 129 cm

Çmimi origjinal qe: 41,620 L.Çmimi i tanishëm është: 38,900 L.

-7%

Prerese pllakash 129 cm

Prerese pllakash 129 cm 41,620 L Çmimi origjinal qe: 41,620 L.38,900 LÇmimi i tanishëm është: 38,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prerese pllakash 129 cm