Pompe vaditje

Pompe vaditje

23,500 L

Brand:INGCO

Pompe vaditje 3″, 3 HP, 800 l/min, 15 m

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe vaditje”