Poliatrice 1400
Vlerësuar me 0 nga 5

Poliatrice 1400

9,900 L

Poliatrice 1400 W / 180 mm


Kodi: AP14008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poliatrice 1400”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *