Suport për blerje !

AP14008 – Poliatrice 1400 W / 180 mm

13,500 L

Poliatrice 1400 W / 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AP14008 - Poliatrice 1400 W / 180 mm 13,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AP14008 – Poliatrice 1400 W / 180 mm”