Suport për blerje !

ABG031 – Pistolete Pastrimi me maje te shkurter 16 mm

550 L

Pistolete Pastrimi me maje te shkurter 16 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
ABG031 - Pistolete Pastrimi me maje te shkurter 16 mm 550 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ABG031 – Pistolete Pastrimi me maje te shkurter 16 mm”