Pistolete Pastrimi
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete Pastrimi

490 L

Pistolete Pastrimi me maje te shkurter 16 mm


Kodi: ABG031

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete Pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *