Pistolete Dadiçekesh elektrike 1” / 900 W / 1000 Nm
103,500 L Shtoje në shportë

Pistolete Dadiçekesh elektrike 1” / 900 W / 1000 Nm

103,500 L

Marka:HIKOKI

Pistolete Dadiçekesh elektrike 1” / 900 W / 1000 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete Dadiçekesh elektrike 1” / 900 W / 1000 Nm