Perzjerese Kolli me bateri

Perzjerese Kolli me bateri

13,900 L

Marka:INGCO

Perzjerese Kolli me bateri 20V, M14 (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perzjerese Kolli me bateri”