Nivelues Alumini
Vlerësuar me 0 nga 5

Nivelues Alumini

2,250 L

Nivelues Alumini me magnet 80 mm


Kodi: HSL38080M

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nivelues Alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *