Vendmbajtëse
Motokose me 2 bateri

Motokose me 2 bateri

19,500 L

Motokose me 2 bateri 20V/4.0 Ah me 2 funksione (krasitje dhe kositje) me motor pa karboncina


Kodi: CSTLI20018

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motokose me 2 bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *