Suport për blerje !

CSTLI20018 – Motokose me 2 bateri 20V/4.0 Ah me 2 funksione (krasitje dhe kositje) me motor pa karboncina

16,900 L

Motokose me 2 bateri 20V/4.0 Ah me 2 funksione (krasitje dhe kositje) me motor pa karboncina

CSTLI20018 - Motokose me 2 bateri 20V/4.0 Ah me 2 funksione (krasitje dhe kositje) me motor pa karboncina 16,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CSTLI20018 – Motokose me 2 bateri 20V/4.0 Ah me 2 funksione (krasitje dhe kositje) me motor pa karboncina”