Suport për blerje !
Ofertë!

HBV085 – Morsete Bango e rrotullueshme 125 mm

Çmimi origjinal qe: 18,900 L.Çmimi i tanishëm është: 17,500 L.

-7%

Morsete Bango e rrotullueshme 125 mm

HBV085 - Morsete Bango e rrotullueshme 125 mm 18,900 L Çmimi origjinal qe: 18,900 L.17,500 LÇmimi i tanishëm është: 17,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HBV085 – Morsete Bango e rrotullueshme 125 mm”