Meter distance me laser 60 m

Meter distance me laser 60 m

9,900 L

Marka:BORMANN

Meter distance me laser 60 m

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BDM6500

BORMANN – 0