Lime hekuri
Vlerësuar me 0 nga 5

Lime hekuri

450 L

Marka:INGCO

Lime hekuri e sheshte 200 mm, (10 cope )


Kodi: HSFF088

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lime hekuri”