Suport për blerje !
Ofertë!

LA170F – Motor nafte LA170F, 211 cc, 4.2 HP me kiavete

Çmimi origjinal qe: 33,000 L.Çmimi i tanishëm është: 29,900 L.

-9%

Motor nafte LA170F, 211 cc, 4.2 HP me kiavete

LA170F - Motor nafte LA170F, 211 cc, 4.2 HP me kiavete 33,000 L Çmimi origjinal qe: 33,000 L.29,900 LÇmimi i tanishëm është: 29,900 L.
Brand:LAUNTOP

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Motor nafte LA170F, 211 cc, 4.2 HP me kiavete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LA170F – Motor nafte LA170F, 211 cc, 4.2 HP me kiavete”