Suport për blerje !
Ofertë!

HLFJ1001 – Krik krokodil I gjate 10 ton

Çmimi origjinal qe: 80,270 L.Çmimi i tanishëm është: 59,900 L.

-25%

Krik krokodil I gjate 10 ton

HLFJ1001 - Krik krokodil I gjate 10 ton 80,270 L Çmimi origjinal qe: 80,270 L.59,900 LÇmimi i tanishëm është: 59,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik krokodil I gjate 10 ton

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HLFJ1001 – Krik krokodil I gjate 10 ton”