Suport për blerje !
Ofertë!

KEMC007W – Mikrovale 1150W, kapaciteti 20Lt

Çmimi origjinal qe: 11,450 L.Çmimi i tanishëm është: 10,500 L.

-8%

Mikrovale 1150W, kapaciteti 20Lt

KEMC007W - Mikrovale 1150W, kapaciteti 20Lt 11,450 L Çmimi origjinal qe: 11,450 L.10,500 LÇmimi i tanishëm është: 10,500 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEMC007W – Mikrovale 1150W, kapaciteti 20Lt”