Suport për blerje !

KECF001B – Kafe filter 750 W me depozite 1.25L, 10 filxhane

1,990 L

Kafe filter 750 W me depozite 1.25L, 10 filxhane

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KECF001B - Kafe filter 750 W me depozite 1.25L, 10 filxhane 1,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kafe filter 750 W me depozite 1.25L, 10 filxhane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KECF001B – Kafe filter 750 W me depozite 1.25L, 10 filxhane”