HTCS271621 – Karroce veglash me 7 sirtare me 162 vegla mekanike

HTCS271621 – Karroce veglash me 7 sirtare me 162 vegla mekanike

85,900 L

Brand:INGCO

Karroce veglash me 7 sirtare me 162 vegla mekanike

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HTCS271621 – Karroce veglash me 7 sirtare me 162 vegla mekanike”