Karroce veglash

Karroce veglash

79,500 L

Karroce veglash me 7 sirtare me 162 vegla mekanike


Kodi: HTCS271621

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karroce veglash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *