Kaliber dixhital

Kaliber dixhital

4,900 L

Kaliber dixhital me bateri 3 v


Kodi: HDCD28200

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaliber dixhital”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *