Suport për blerje !
Ofertë!

HDCD28200 – Kaliber dixhital me bateri 3 v

Çmimi origjinal qe: 5,900 L.Çmimi i tanishëm është: 3,390 L.

-43%

Kaliber dixhital me bateri 3 v

HDCD28200 - Kaliber dixhital me bateri 3 v 5,900 L Çmimi origjinal qe: 5,900 L.3,390 LÇmimi i tanishëm është: 3,390 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HDCD28200 – Kaliber dixhital me bateri 3 v”