Kacavide me doreze plastike
Vlerësuar me 0 nga 5

Kacavide me doreze plastike

150 L

Marka:INGCO

Kacavide me doreze plastike PH2x125


Kodi: HS58PH2125

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kacavide me doreze plastike”