Suport për blerje !
Ofertë!

HRSTW17191 – Celes kriketi per skela 17 / 19 mm

Çmimi origjinal qe: 1,170 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-15%
HRSTW17191 - Celes kriketi per skela 17 / 19 mm 1,170 L Çmimi origjinal qe: 1,170 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes kriketi per skela 17 / 19 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HRSTW17191 – Celes kriketi per skela 17 / 19 mm”