Suport për blerje !
Ofertë!

HEDC006B – Karikues Baterie 16V

Çmimi origjinal qe: 880 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-10%

Karikues Baterie 16V

HEDC006B - Karikues Baterie 16V 880 L Çmimi origjinal qe: 880 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues Baterie 16V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HEDC006B – Karikues Baterie 16V”