Suport për blerje !
Ofertë!

Gote HSS-BI-Metali 25 mm

Çmimi origjinal qe: 1,220 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-27%

Gote HSS-BI-Metali 25 mm

Gote HSS-BI-Metali 25 mm 1,220 L Çmimi origjinal qe: 1,220 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gote HSS-BI-Metali 25 mm”