Vendmbajtëse
Gota shpimi
Vlerësuar me 0 nga 5

Gota shpimi

750 L

Gota shpimi metali Tungesteni 32 mm


Kodi: HSB70321

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota shpimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *