Suport për blerje !
Ofertë!

G23SW2-W7Z – Gure Fleksibel 2200 W Ø 230 mm 5.1 Kg me celes sigurie

Çmimi origjinal qe: 16,640 L.Çmimi i tanishëm është: 12,900 L.

-22%
G23SW2-W7Z - Gure Fleksibel 2200 W Ø 230 mm 5.1 Kg me celes sigurie 16,640 L Çmimi origjinal qe: 16,640 L.12,900 LÇmimi i tanishëm është: 12,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gure Fleksibel 2200 W Ø 230 mm 5.1 Kg me celes sigurie

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “G23SW2-W7Z – Gure Fleksibel 2200 W Ø 230 mm 5.1 Kg me celes sigurie”