Furce teli me doreze plastike 250mm

Furce teli me doreze plastike 250mm

220 L

Marka:INGCO

Furce teli me doreze plastike 250mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furce teli me doreze plastike 250mm”