Furce teli 150mm(6″)
Vlerësuar me 0 nga 5

Furce teli 150mm(6″)

850 L

Furce teli 150mm(6″)


Kodi: WB51501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furce teli 150mm(6″)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *