Suport për blerje !
Ofertë!

AB4018 – Fryrese Gjethesh 400 W

Çmimi origjinal qe: 3,710 L.Çmimi i tanishëm është: 2,690 L.

-27%

Fryrese Gjethesh 400 W

AB4018 - Fryrese Gjethesh 400 W 3,710 L Çmimi origjinal qe: 3,710 L.2,690 LÇmimi i tanishëm është: 2,690 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AB4018 – Fryrese Gjethesh 400 W”