Doreze kriketi me ajer Kapja 1/2
5,900 L 4,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Doreze kriketi me ajer Kapja 1/2

4,500 L

-24%
Marka:INGCO

Doreze kriketi me ajer 1/2″

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

ARW121
Doreze kriketi
me ajer Kapja 1/2’’
Moment rrotullimi 68 Nm

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doreze kriketi me ajer Kapja 1/2”