Suport për blerje !

ABCB05 – Disk motokose me 3 tehe 255 mm

590 L

Disk motokose me 3 tehe 255 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
ABCB05 - Disk motokose me 3 tehe 255 mm 590 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ingco ABCB05 Teh Prerëse 10″

Diametri i tehut:  255 mm  10″
Dhëmbët e tehut:  tre
Të përshtatshme për
GBC5434411,GBC5434421,GBC5524411,GBC5524421,GBC5624
Prerëse bari 421 GBC5624421 me benzinë

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ABCB05 – Disk motokose me 3 tehe 255 mm”