Dare profi
Vlerësuar me 0 nga 5

Dare profi

750 L

Marka:INGCO

Dare profi me koke te gjere 6″ 160 mm


Kodi: HECP28160

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dare profi”