Dare karpentieri

Dare karpentieri

790 L

Dare karpentieri e veshur me koke te gjere 7″ 180 mm


Kodi: HECP02180

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dare karpentieri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *