Suport për blerje !
Ofertë!

CIWLI2040 – Pistolete dadicekesh 1/2” me 2 bateri 20V/2.0 Ah / 400NM

Çmimi origjinal qe: 17,690 L.Çmimi i tanishëm është: 13,500 L.

-24%
CIWLI2040 - Pistolete dadicekesh 1/2'' me 2 bateri 20V/2.0 Ah / 400NM 17,690 L Çmimi origjinal qe: 17,690 L.13,500 LÇmimi i tanishëm është: 13,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh 1/2” me 2 bateri 20V/2.0 Ah / 400NM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CIWLI2040 – Pistolete dadicekesh 1/2” me 2 bateri 20V/2.0 Ah / 400NM”