Suport për blerje !
Ofertë!

BTW3500 – Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 6Kw, IPX4, I bardhe

Çmimi origjinal qe: 12,470 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-21%

Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 6Kw, IPX4, I bardhe

BTW3500 - Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 6Kw, IPX4, I bardhe 12,470 L Çmimi origjinal qe: 12,470 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BTW3500 – Bolier kuzhine/banjo, me ekran dixhital LED, 6Kw, IPX4, I bardhe”