Suport për blerje !
Ofertë!

BPP2489 – Ngadalesues shpejtesie gome fosforeshent 183cm

Çmimi origjinal qe: 5,900 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-7%

Ngadalesues shpejtesie gome fosforeshent 183cm

BPP2489 - Ngadalesues shpejtesie gome fosforeshent 183cm 5,900 L Çmimi origjinal qe: 5,900 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngadalesues shpejtesie gome fosforeshent 183cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPP2489 – Ngadalesues shpejtesie gome fosforeshent 183cm”