Suport për blerje !
Ofertë!

BDA2020 – Top rrjete teli zingato me saldim 1.2mm, 1x25m, 12.2kg (13x13mm)

Çmimi origjinal qe: 8,300 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-10%

Top rrjete teli zingato me saldim 1.2mm, 1x25m, 12.2kg (13x13mm)

BDA2020 - Top rrjete teli zingato me saldim 1.2mm, 1x25m, 12.2kg (13x13mm) 8,300 L Çmimi origjinal qe: 8,300 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Top rrjete teli zingato me saldim 1.2mm, 1x25m, 12.2kg (13x13mm)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BDA2020 – Top rrjete teli zingato me saldim 1.2mm, 1x25m, 12.2kg (13x13mm)”