Suport për blerje !

Bateri Litium Hikoki 18V / 5.0 Ah

14,900 L

Bateri Litium Hikoki 18V / 5.0 Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Bateri Litium Hikoki 18V / 5.0 Ah 14,900 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Litium Hikoki 18V / 5.0 Ah