Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)

1,490 L

Marka:HIKOKI

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me punto SDS-Plus 5 cope (5-8 mm)