Suport për blerje !

AHPH7511 – Zorre pastrimi tubash me presion 7.5mm

2,500 L

Zorre pastrimi tubash me presion 7.5mm

AHPH7511 - Zorre pastrimi tubash me presion 7.5mm 2,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zorre pastrimi tubash me presion 7.5mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AHPH7511 – Zorre pastrimi tubash me presion 7.5mm”