Suport për blerje !
Ofertë!

AH030W1-162174-01 – Fasheta Metalike Heavy Duty 162-174 mm

Çmimi origjinal qe: 960 L.Çmimi i tanishëm është: 690 L.

-28%
AH030W1-162174-01 - Fasheta Metalike Heavy Duty 162-174 mm 960 L Çmimi origjinal qe: 960 L.690 LÇmimi i tanishëm është: 690 L.
Brand:TORK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fasheta Metalike Heavy Duty 162-174 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AH030W1-162174-01 – Fasheta Metalike Heavy Duty 162-174 mm”