Suport për blerje !
Ofertë!

91P068E – Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 34 Dh

Çmimi origjinal qe: 2,710 L.Çmimi i tanishëm është: 2,150 L.

-21%

Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 34 Dh

91P068E - Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 34 Dh 2,710 L Çmimi origjinal qe: 2,710 L.2,150 LÇmimi i tanishëm është: 2,150 L.
Brand:OREGON

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir i gatshem 3/8 1.3 mm Picco 34 Dh