Suport për blerje !
Ofertë!

83124 – Sensor levizje 360grade rreze 6 dhe drite IP20 I bardhe 1200w / floureshent 300w

Çmimi origjinal qe: 700 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-16%

Sensor levizje 360grade rreze 6 dhe drite IP20 I bardhe 1200w / floureshent 300w

83124 - Sensor levizje 360grade rreze 6 dhe drite IP20 I bardhe 1200w / floureshent 300w 700 L Çmimi origjinal qe: 700 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:VOREL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sensor levizje 360grade rreze 6 dhe drite IP20 I bardhe 1200w / floureshent 300w

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “83124 – Sensor levizje 360grade rreze 6 dhe drite IP20 I bardhe 1200w / floureshent 300w”