Suport për blerje !
Ofertë!

753614 – Gozhde 2.8X75 3000 cope

Çmimi origjinal qe: 12,580 L.Çmimi i tanishëm është: 8,500 L.

-32%
753614 - Gozhde 2.8X75 3000 cope 12,580 L Çmimi origjinal qe: 12,580 L.8,500 LÇmimi i tanishëm është: 8,500 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gozhde 2.8X75 3000 cope

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “753614 – Gozhde 2.8X75 3000 cope”