Suport për blerje !
Ofertë!

577616401 – Vaj per motora me 4 kohe SAE30 – 0.6Lt

Çmimi origjinal qe: 470 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-4%

Vaj per motora me 4 kohe SAE30 – 0.6Lt

577616401 - Vaj per motora me 4 kohe SAE30 - 0.6Lt 470 L Çmimi origjinal qe: 470 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vaj per motora me 4 kohe SAE30 – 0.6Lt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577616401 – Vaj per motora me 4 kohe SAE30 – 0.6Lt”