Suport për blerje !
Ofertë!

50-600 – Bashkuese tubi 1/2″ IDEAL (5cope)

Çmimi origjinal qe: 210 L.Çmimi i tanishëm është: 195 L.

-7%

Bashkuese tubi 1/2″ IDEAL (5cope)

50-600 - Bashkuese tubi 1/2" IDEAL (5cope) 210 L Çmimi origjinal qe: 210 L.195 LÇmimi i tanishëm është: 195 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bashkuese tubi 1/2″ IDEAL (5cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “50-600 – Bashkuese tubi 1/2″ IDEAL (5cope)”